Preču atgriešanas un naudas atmaksa

Pircējam, kas saskaņā ar normatīvajiem aktiem ir uzskatāms par patērētāju (fiziska persona), ir tiesības atteikties no distances veidā veiktas preces iegādes saskaņā ar normatīvajiem aktiem 14 kalendāro dienu laikā no preces  saņemšanas brīža šādos gadījumos:

  • Prece nav lietota.
  • Prece ir iepakota oriģinālajā iepakojumā ar oriģinālajām preču zīmēm un pilnā komplektācijā.
  • Prece nav sasmērēta, vai bojāta.
Ja vēlies pirkumu atgriezt, sūti ziņu uz [email protected] un aizpilda elektroniski Atteikuma veidlapu - Atteikuma veidlapa .

Pircēja pienākums ir 7 dienu laikā pēc atteikuma vēstules nosūtīšanas atdot preci Pārdevējam. Visus izdevumus, kas radīsies saistībā ar preces nosūtīšanu atpakaļ Pārdevējam, sedz Pircējs.

Gadījumos, ja Pircējs ir lūdzis veikt izmaiņas precēs un tās tiek ražotas pēc individuāla pasūtījuma, tad Pārdevējs preces atpakaļ nepieņem un nemaina. (MK 255 22.punkts).

Pārdevējs veic naudas atgriešanu uz Pircēja bankas kontu 14 dienu laikā no preču saņemšanas brīža. 

Pārdevējs ir tiesīgs ieturēt 2.65 € no atmaksātās summas, lai segtu Pircēja izdevumus par preču nosūtīšanu atpakaļ Pārdevējam.

Izmantojot atteikuma tiesības, lūgums preci nosūtīt uz Omnivas pakomātu - Jaunmārupes Mazcenu alejas pakomāts, norādot telefona nr., 29338615 (Obligāti iepriekš aizpildiet atteikuma veidlapu).

Detalizētāku informāciju par šo procedūru uzzināsi distances līgumā, ar kuru noteikti iepazīsies, kad veiksi pirkumu mūsu mājaslapā. Vairāk par to, kas ir distances līgums un atteikuma tiesības, vari uzzināt šeit: http://www.ptac.gov.lv

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.