Lietošanas noteikumi

SIA Vanilla Deko (reģ. nr. 40203448791), juridiskā adrese: Liepāja, Dzintaru iela 93 - 11, LV-3416 elektroniskais pasts: [email protected]. Pirms uzsākt tīmekļa lapas un Interneta veikala vanilladeko.lv lietošanu, lūdzam rūpīgi iepazīties ar šiem Pasūtīšanas noteikumiem.

1. VISPĀRĪGIE NOTEIKUMI

1.1. Saskaņā ar šiem Noteikumiem SIA Vanilla Deko pārdod preces, kas izvietotas vanilladeko.lv interneta veikalā vietnē (turpmāk – Interneta veikals). Pircējs pērk un pieņem preci atbilstoši sortimentam, kuru tas norāda Interneta veikala vietnē veiktajā pasūtījumā (turpmāk – pasūtījums). Īpašuma tiesības uz preci pāriet pircējam ar preces pirkuma maksas pilnīgas samaksas un saņemšanas dienu.

1.2. SIA Vanilla Deko, vienotais reģistrācijas numurs 40203448791, juridiskā adrese: Liepāja, Dzintaru iela 93 - 11, LV-3416 (turpmāk – Pārdevējs), nodrošina vanilladeko.lv pieejamo saturu un sniedz pakalpojumus saskaņā ar šiem Noteikumiem.

1.3. Veicot pirkumu Interneta veikalā un piekrītot šiem Noteikumiem, pircējs apstiprina, ka ir rīcībspējīga persona un līguma izpildei nepieciešamos datus norādījis patiesus.
1.4. Ja Pircējs pasūta un pērk Interneta veikalā piedāvātās preces, ir uzskatāms, ka Pircējs ir iepazinies un bez iebildumiem piekrīt vispārīgajiem noteikumiem kā arī distances līguma noteikumiem un apņemas tos ievērot.

1.5. Distances līgums (turpmāk – Līgums) tiek slēgts starp Pārdevēju un Pircēju, kas izdara pasūtījumu un veic pirkumu interneta veikalā. Līgums stājas spēkā brīdī, kad Pircējs ir veicis pasūtījumu, izmantojot distances saziņas līdzekļus, un ir saņēmis no Pārdevēja apstiprinājumu par veikto pasūtījumu ar elektronisko pastu. Pasūtījumu un tā saņemšanas apstiprinājumu uzskata par saņemtiem, kad tiem var piekļūt persona, kurai tie ir adresēti. Līgums ir spēkā līdz tā izpildei, t.i. līdz pasūtījuma preces nodošanai. Līgums attiecas uz visiem pasūtījumiem un pirkumiem kas veikti interneta veikalā.

1.6. Pārdevējs patur tiesības bez brīdinājuma jebkurā laikā vienpusēji mainīt un papildināt Noteikumus, tos publicējot vanilladeko.lv sadaļā “pasūtīšanas noteikumi”. Pircējam tiek piemēroti tie Noteikumi, kas ir spēkā preču un pakalpojumu pasūtīšanas brīdī. Pirms katra pirkuma veikšanas Pircējam ir pienākums iepazīties ar vanilladeko.lv Pasūtīšanas noteikumiem.

2. PREČU CENAS

2.1. Interneta veikalā visas preču cenas ir norādītas Eiro. Piedāvātās cenas ir spēkā pasūtījuma veikšanas brīdī. Pircējs, apstiprinot pasūtījumu saskaņā ar pasūtījuma veidlapu vai formu, piekrīt spēkā esošās preces cenas apmaksai.

2.2. Pārdevējs patur tiesības bez brīdinājuma jebkurā laikā vienpusēji mainīt preču cenas, noteikt precēm un pakalpojumiem speciālo cenu. Preces un pakalpojumi tiek pārdotas par cenām, kas ir spēkā preces un pakalpojumu pasūtījuma veikšanas brīdī un ir publicētas interneta veikalā. Ja, tehnisku iemeslu dēļ internetā publicētas neatbilstošas vai nepareizas preču cenas, Pārdevējs par to informē Pircēju, ka tehnisku iemeslu dēļ pasūtījumu nevar izpildīt saprātīgā termiņā.

3. PREČU SORTIMENTS

3.1. Pircējs var iegādāties preces kas izvietotas interneta veikalā. Preces nopērkamas kamēr tās ir izvietotas interneta veikalā.

3.2. Pārdevējs patur tiesības bez brīdinājuma jebkurā laikā vienpusēji mainīt preču sortimentu un mainīt preču specifikācijas. Preču raksturojumos tiek izmantota ražotāju sniegtā informācija un attēli.

4. PASŪTĪJUMA VEIKŠANA

4.1. Interneta veikalā pārdoto produktu cenas un specifikācija ir norādītas blakus produktiem.

4.2. Lai veiktu pasūtījumu, pievienojiet vēlamos produktus iepirkumu grozam. Aizpildiet visus nepieciešamos laukus un izvēlēties piemērotāko piegādes veidu. Pasūtījuma kopējās izmaksas ar piegādi pēc tam tiek parādītas uz ekrāna. Veiciet pirkuma apmaksu, lai pabeigtu pasūtījumu. Pasūtot preci, Pircējs apstiprina, ka ir iepazinies ar preces aprakstu un visu informāciju, kas saistīta ar konkrētu preci un ir publicēta preces aprakstā.

4.3.  Pircējam preces tiek rezervētas tikai pēc apmaksas veikšanas.

5. PASŪTĪJUMA ATCELŠANA

5.1. Pircējam ir tiesības atcelt kļūdainu pasūtījumu, paziņojot par to Pārdevējam e-pastā [email protected].

5.2. Pasūtījums tiks automātiski atcelts, ja Pircējs nebūs samaksājis priekšapmaksas rēķinu 2 (divu) kalendāro dienu laikā.

6. PREČU APMAKSA

6.1. Pircējs veic priekšapmaksu par precēm Eiro valūtā (EUR).

6.2. Rēķins ir sagatavots elektroniski un derīgs bez paraksta.

6.3 Pircējs veic apmaksu par pasūtījumu, izmantojot bankas pārskaitījumu.

6.4. Ja Pircējs nav veicis samaksu par precēm šo noteikumu 5.2. Punktā noteiktajā termiņā, Pārdevējam ir tiesības anulēt pasūtījumu, nepaziņojot par to Pircējam.

7. PREČU SAŅEMŠANA (PIEGĀDE)

7.1. Preces piegāde pircējam tiek veikta pircēja izvēlētajā veidā. Pircējam ir pienākums būt sasniedzamam pa pasūtījumā norādīto e-pastu un/vai mobilā telefona numuru, lai vienotos ar preces piegādātāju (kurjeru) par piegādes detaļām (termiņu, vietu) un citiem jautājumiem pasūtījuma izpildei. Iegādātās preces tiek piegādātas izmantojot Omniva un DPD pakomātus vai DPD kurjerpastu.

7.2. Visas nodevas un nodokļus, kas jāsamaksā, lai saņemtu sūtījumu piegādes galamērķī ir jāsedz Pircējam.

7.3. Preču izsūtīšana notiek 2-5 darba dienu laikā no pasūtījuma apmaksas brīža, gadījumos, ja nepieciešams ilgāks laiks pasūtījuma sagatavošanai Pārdevējs par to informē Pircēju;

7.4. Piegādes veidi un  maksa:

Piegāde Latvijā uz Omniva pakomātu 2.65€,

Piegāde Latvijā uz DPD pakomātu 2.90€,

Piegāde Latvijā ar DPD kurjeru 5,99€, ja prece izmēru dēļ nelien paku skapjos,

7.5. Piegādes izmaksas tiek parādītas, pirms pasūtījuma apstiprināšanas. Iegādātās preces tiek nogādātas Pircēja norādītajā adresē atkarībā no izvēlētā piegādes veida un valsts, uz kurieni preces tiek sūtītas vidēji 7 darba dienu laikā.

7.6. Gadījumā, ja pasūtītas preces/preču izmērs pārsniedz izmēru, kuru iespējams ievietot pakomātā vai piegādāt izvēlētais kurjers, tad Pārdevējs piegādei izmanto alternatīvas piegādes variantus. Piemēram, ja preču izmērs pārsniedz Omniva pieejamo L izmēra skapīša izmēru, tad Pārdevējs piegādā izmantojot Omniva kurjera pakalpojumus, Express pastu, vai citus piegādes veidus. Izmaksas, kas saistītas ar piegādes veida maiņu sedz Pārdevējs.

8.  PREČU ATGRIEŠANA

8.1. Pircējam, kas saskaņā ar normatīvajiem aktiem ir uzskatāms par patērētāju (fiziska persona), ir tiesības atteikties no distances veidā veiktas preces iegādes saskaņā ar normatīvajiem aktiem 14 kalendāro dienu laikā no preces  saņemšanas brīža šādos gadījumos:

- Prece nav lietota.

- Prece ir iepakota oriģinālajā iepakojumā ar oriģinālajām preču zīmēm un pilnā komplektācijā.

- Prece nav sasmērēta, vai bojāta.

- Lai atteiktos no pasūtītās preces, Pircējs aizpilda elektroniski Atteikuma veidlapu - Atteikuma veidlapa .

8.2. Izmaksas, kas saistītas ar preču atgriešanu Pircēja atteikuma dēļ sedz Pircējs.

8.3. Pārdevējs veic naudas atgriešanu uz Pircēja bankas kontu  14 dienu laikā no preču saņemšanas brīža.

8.4. Gadījumos, ja Pircējs ir lūdzis veikt izmaiņas precēs un tās tiek ražotas pēc individuāla pasūtījuma, tad Pārdevējs preces atpakaļ nepieņem un nemaina. (MK 255 22.punkts).

8.5. Izmantojot atteikuma tiesības, lūgums preci nosūtīt uz  Omnivas pakomātu - Jaunmārupes Mazcenu alejas pakomāts, norādot telefona nr., 29338615 (Obligāti iepriekš aizpildiet atteikuma veidlapu).


9. PREČU LIETOŠANA UN KVALITĀTE

9.1. Pircējam ir pienākums pirms preces lietošanas uzsākšanas rūpīgi izlasīt preces lietošanas instrukciju un preci lietot tikai saskaņā ar tās ražotāja norādījumiem atbilstoši preces īpašībām un paredzētajiem lietošanas mērķiem.

9.2. SIA Vanilla Deko saistības neattiecas uz defektiem, kas radušies preces nepareizas lietošanas, transportēšanas un/vai glabāšanas rezultātā, kā arī attiecībā uz normālu preces nolietojumu tās ekspluatācijas gaitā.

10. CITI NOTEIKUMI

10.1. Pircējs piekrīt savu fiziskās personas datu, kas norādīti reģistrējoties, pasūtījumā un/ vai iegūti lietojot Interneta veikalu, apstrādei pasūtījuma (līguma) izpildes vajadzībām, tajā skaitā, nododot trešajām personām piegādes nodrošināšanai, maksājumu apstrādei.  

10.2. Interneta veikala vietnē tiek izmantotas sīktdatnes. Lietojot šo mājas lapu, pircējs piekrīt lietot sīkdatņu lietošanai veiktspējas/analītiskiem mērķiem

10.3. Pārdevējs neuzņemas atbildību par jebkādiem izdevumiem, zudumiem vai zaudējumiem, kas varētu rasties vanilladeko.lv norādītās informācijas izmantošanas rezultātā vai tādēļ, ka tīmekļa vietne vai interneta veikals vanilladeko.lv jebkādu iemeslu dēļ nav pieejams vai vanilladeko.lv darbība ir bijusi traucēta vai pārtraukta. Tas neierobežo Pircēja tiesības saskaņā ar patērētāju tiesību normatīvo aktu prasībām. Gadījumā, ja vanilladeko.lv piedāvātā prece vai pakalpojums nav pieejams, Pircējam ir tiesības vienpusēji izbeigt līgumu. Tādā gadījumā Pārdevējs atmaksā Pircējam visas saskaņā ar līgumu samaksātās naudas summas.

10.4. Pircējs uzņemas visus riskus un atbildību par Interneta veikala vanilladeko.lv pirkumiem, tajā skaitā preces saņemšanu (pieņemšanu). Piegādājot preci Pircējam, preces zuduma vai bojājuma risks pāriet Pircējam ar brīdi, kad Pircējs vai viņa pārstāvis ir ieguvis preci valdījumā, izņemot normatīvajos aktos noteiktos gadījumus.

10.5. Pārdevējs neuzņemas nekādus riskus vai atbildību, ja Pircējs nav iepazinies vai ir daļēji iepazinies ar šiem Noteikumiem un Privātuma politiku.

11. Privātums

11.1. Internetveikals apstrādā tikai tos personas datus, kurus pircējs ir ievadījis pie preču pasūtīšanas, kā piemēram, vārds, uzvārds, e-pasts u.c.

11.2. Internetveikals nodod personas datus transporta pakalpojumu sniedzējam/iem, lai nodrošinātu preču piegādi.

11.3. Pircēja sniegtie dati tiek glabāti mājas lapas izstrādātāja platformā, Pārdevēja datorā un epasta adresē [email protected]. Dati tiek aizsargāti un tiem ir piekļuve tikai ar drošu paroli.

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.