BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Līgavas pušķu saglabāšana

Vai ir iespējams saglabāt jau izkaltētu līgavas pušķi?

Jā, ir iespējams ierāmēt arī jau izkaltētu pušķi, ja tas vēl ir labā stāvoklī un bez pelējuma pazīmēm. Ja vēlies noskaidrot, vai no Tava pušķa var izveidot dekoru, droši vari man atsūtīt fotoattēlu ar savu pušķi.

Vai ir iespējams ierāmēt pušķi neizjauktā veidā?

Jā, pušķi var ievietot rāmī arī neizjauktā veidā. Tomēr tas būs iespējams tikai ar jau izkaltētu un nelielu pušķi. Noteikti iesaku novērtēt ziedu stāvokli iepriekš, jo bieži vien pušķa vidū var būt pelējuma sēnīte, kas radusies, pušķim kalstot neatraisītā veidā.

Cik ātrā laikā pēc kāzām ir ieteicams nogādāt līgavas pušķi?

Jo ātrāk, jo labāk! Lai saglabātu ziedu krāsu, formu un izvairītos no pelējuma, līgavas pušķis jānogādā man ne vēlāk kā 4 dienas pēc kāzām. Diemžēl mitruma ietekmē pušķis var ātri sākt pelēt no vidus, tādējādi liela daļa ziedu var iet bojā.

Kā notiek līgavas pušķa nogādāšana?

Lai nogādātu savu līgavas pušķi, to var atvest man vai nosūtīt ar DPD vai Omniva pakomātu starpniecību. Par sīkāku informāciju, lūdzu, sazinieties ar mani.

Kā sagatavot pušķi, ja vēlos to nosūtīt?

Ja vēlies man atsūtīt līgavas pušķi ar pakomāta starpniecību, tad vēlams to kārtīgi sagatavot transportēšanai. Izvēlies atbilstoša izmēra kastīti, lai tā nebūtu par mazu. Aptin pušķa kātiņus ar samitrinātu papīra dvieli un foliju, lai saglabātu mitrumu. Ievieto pušķi kastītē un nostiprini tās tukšās malas ar papīriem vai citiem pildmateriāliem, kas neļaus pušķim kustēties transportēšanas laikā.

Cik ātrā laikā tiek sagatavots līgavas pušķa dekora pasūtījums?

Ja nepieciešama ziedu kaltēšana, tad pasūtījuma izpildes laiks ir līdz 4 nedēļām. Tas ir atkarīgs no ziedu šķirnēm, kuras ir izmantotas pušķī, jo to žūšanas laiks līdz tās ir pilnībā izkaltušas, ir atšķirīgs.
Ja pušķis jau ir izkaltis, tad dekora izgatavošanas laiks ir līdz 10 dienām.

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.