Rezervācijas forma līgavas pušķa  nogādāšanai

Lai veiksmīgi saglabātu savu līgavas pušķi, ir svarīgi uzsākt žāvēšanas procesu 1-3 dienas pēc kāzām. Tas nodrošinās, ka ziedi saglabās savu krāsu un dekoros saglabāsies kā dzīvi. Lai es varētu laicīgi ieplānot Tava pušķa saņemšanu, lūdzu, vismaz 2 nedēļas pirms Tavām kāzām aizpildi rezervācijas formu, lai mani informētu un rezervētu datumu savas līgavas pušķa nogādāšanai. Pēc pušķa saņemšanas izrunāsim izvēlētā dekora detaļas un rēķina apmaksas kārtību. 

Līgavas pušķu saglabāšana gaisīgajos interjera dekoros

ZIEDU HERBĀRIJA DEKORS

Līgavas pušķa kompozīcija orgstikla herbārijā ar gravīru un uzrakstu. Ziedi pirms ievietošanas herbārijā tiek nospiesti ziedu presē un izžāvēti, lai tie saglabātu savu krāsu. Herbārija dekors ir piemērots, ja vēlies saglabāt tikai nelielu daļu ziedu no sava līgavas pušķa, kuri tiks atlasīti, lai izveidotu harmonisku kompozīciju herbārija dekorā.

  • Izmērs 20 x 25 cm – 65 €
Cenā iekļauta ziedu žāvēšana un nospiešana, ziedu kompozīcijas izveide, gravīra un uzraksts no balta vai zelta orgstikla.

ZIEDU DEKORS RĀMĪ

Līgavas pušķa kompozīcija telpiskā, caurspīdīgā rāmī ar gravīru. Ir iespējams ierāmēt gan jau izkaltētu pušķi, gan svaigu, kas pēc saņemšanas tiks izžāvēts īpašā tehnikā, kas ļauj ziediem saglabāt tā sākotnējo krāsu un formu. Rāmju krāsas – koka un baltā.

  • M izmērs (30 x 38 cm) – 110 €
  • L izmērs (33 x 41 cm) – 130 €
  • XL izmērs (52 x 52 cm) – 160 €

Cenā iekļauts rāmis, ziedu žāvēšana, ziedu kompozīcijas izveide un gravīra. Cenas atkarīgas no pušķa un rāmja izmēra, kas tiks izrunāts ar katru klientu individuāli.

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.